Dikur u akuzua se prostituonte femra, Fation Kuqari përgjigjet

Dikur u akuzua se prostituonte femra, Fation Kuqari përgjigjet

February 27, 2021 0

Fation Kuqari ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin që xhirohet në limuzinë ‘Glamour Zone’ në RTV Ora. Ndër të tjera ai ka sqaruar edhe thashethemet e përhapura disa kohë më parë nga gojët e liga. U bë viral nga portalet, mesazhi i një personi që pretendonte se e njihte Fationin dhe shprehej se dikur ai ka punuar si tutor jashtë vendit. Por në intervistën e tij, Fationi thekson se kjo nuk është e vërtetë.Ester Bylyku:

Cili është thashethemi më absurd që ke dëgjuar për veten?

Fation Kuqari: Që jam baba dhe jam kriminel, pra (qesh)