Dua Lipa dërgon urimin për festën e Fitër Bajramit

Dua Lipa dërgon urimin për festën e Fitër Bajramit

May 13, 2021 0

Dua Lipa ka bërë një urim të përzemërt sot për myslimanët në mbarë botën.

Ajo u ka uruar të gjithëve Festën e Fitër Bajramit, përmes një fotografie të publikuar në INstaStory.

Në një imazh ku shfaq deti, qiellin dhe perëndimin, Dua ka shkruar: “Urime festën e Bajramit për miqtë e mi familjen, dhe të gjithë kush e feston”.

Dua pati një paraqitje të shkëlqyer në eventin e madh të ndarjes së çmimeve, Brit Awards. Ajo jo vetëm performoi një këngë nga albumi i saj “Future Nostalgia”, por u shpërblye edhe me dy çmime. revista.one/