E dashura e re e Stresit 18 vite më e vogël (FOTO)

E dashura e re e Stresit 18 vite më e vogël (FOTO)

September 8, 2023 0

Pak ditë më parë, reperi Stresi zbuloi se është në një lidhje dashurie duke publikuar një foto krah partneres së tij.

Edhe pse Stresi ka zgjedhur që të mbajë mister identitetin e vajzës, AlbEu.com e ka zbuluar.

Vajza quhet Erzenida dhe është 18 vite më e vogël se reperi. Ajo ka mbushur 18 vjeç në muajin korrik.

Kujtojmë se para Erzenidës, Stresi ka qenë në një marrëdhënie me Keisin. Ndonëse marrëdhënia e tyre ka patur uljet dhe ngritjet e veta reperi në asnjë moment nuk ka kursyer deklaratat e dashurisë për Keisin dhe ka treguar se sa e rëndësishme është ajo për të duke theksuar se vendin e saj s’do e zërë askush.

revista.one/