Akuzon Arbana Osmanin: Më ka thyer xhamin e makinës, nuk e paguan (VIDEO)

Akuzon Arbana Osmanin: Më ka thyer xhamin e makinës, nuk e paguan (VIDEO)

September 8, 2023 0

Gazetari Andi Llabuti ka hedhur papritur akuza në rrjetet sociale ndaj moderatores Arbana Osmani. Ai ka publikuar një video të makinës së tij me xhamin e thyer, ku shprehet se e ka thyer Arbana Osmani.

Sipas gazetarit, nga ballkoni i shtëpisë së moderatores ka rënë një llamarinë, e cila i ka thyer xhamin dhe Arbana refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamine makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”. Deri tani nuk ka një reagim publik të Arbana Osmanit për këtë rast.

revista.one/