Eliona Pitarka publikon foto intime me bashkëshortin

Eliona Pitarka publikon foto intime me bashkëshortin

February 27, 2021 0

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka po përjeton muajt e shtatzënisë, pasi pritet të bëhet nënë për herë të parë.Ajo ka publikuar një foto intime me bashkëshortin e saj, përpara se të flejnë gjumë.

Po ashtu, Eliona ka bërë edhe një album fotografik me foto gjatë shtatzëninë, e veshur me geta të zeza dhe një bluzë të bardhë.”Një nënë është gjithmonë fillimi. Ajo është mënyra se si fillojnë gjërat”,- shkruan Eliona bashkëngjitur fotos.