Emina Çunmulaj do të bëhet me djalë, shpërndan lajmin dhe një mesazh për njerëzit

Emina Çunmulaj do të bëhet me djalë, shpërndan lajmin dhe një mesazh për njerëzit

April 19, 2021 0

Emina Çunmulaj shperndau sot kete mesazh:“Njerëzit më të fortë nuk janë ata që tregojnë fuqi përballë nesh, por ata që i fitojnë betejat dhe ne nuk dimë asgjë për to”. A jo e beri kete shenim në përshkrimin e nje fotografie ku tregon barkun e fryreprej shtatzenise.

Emina Çunmulaj është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së tretë me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazarian.

Modelja shqiptare, e cila është nënë e dy vajzave, përmes një njoftimi të mëhershëm në rrjetet sociale kishte bërë të ditur se do të lindë djalë.

Ndërsa gjatë të hënës ka shpërndarë një tjetër imazh duke prekur barkun e fryrë, ndërsa e ka shoqëruar edhe me një mesazh.

Modelja organizon bamireri ne Shqiperi, ku ndihmon të varfrit. Ne pergjithesi ajo vepron larg syrit të medias dhe nuk i pëlqen t’i pubikoj të mirat që bën. Ndoshta mesazhi kishte këtë nenkuptim.

revista.one