Enigma, ish-e dashura ruse e Rinianit kthehet në Tiranë, me një djalë tjetër të Për’puthen

Enigma, ish-e dashura ruse e Rinianit kthehet në Tiranë, me një djalë tjetër të Për’puthen

March 6, 2021 0

Ish-e dashura ruse e njërit prej djemve të Për’puthen kthehet në Tiranë. Lidhja e saj ka qenë me Rinianin, një nga konkurentët e emisionit, ku djemtë kërkojnë partneren e ardhshme të jetës. Së fundmi, në një lidhje direkte me emisonin ishte dhe ish e dashura ruse e Rinianit.

Marsela, e cila edhe pse ruante në rrjetet sociale ende fotot me Rinianin, tha se mes tyre çdo gjë kishte përfunduar.
Mirëpo, nga një video që po qarkullon, shihet se ajo shoqërohet me një tjetër djalë nga emisioni, Ervis Kurtin.

Ata janë filmuar duke u futur bashkë në një hotel në Tiranë, ndërsa Ervisi e ndihmon Marselën të zbresë nga makina.