Fjolla vesh fustan të bardhë dhe i thotë “Po” Fisnikut

Fjolla vesh fustan të bardhë dhe i thotë “Po” Fisnikut

March 6, 2021 0

Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes muajt e fundit, për shkak të të problemeve të saj me drejtësinë, e ku më pas thyeu dhe masën e sigurisë me ‘arrest shtëpie’.

Pavarësisht këtyre problemeve, këngëtarja duket se nuk ëshë shqetësuar shumë, por është angazhuar me jetën e saj private duke zyrtarizuar dashurinë me partnerin Fisnik Syla.
Dyshja i ka thënë ‘Po’ dashurisë së tyre gjatë kohës që ishin me pushime për Shën Valentin. Fjolla ka veshur edhe fustanin e bardhë, por mesa duket këtë gjë, këngëtarja nuk ka dashur ta ndajë më publikun dhe fansat e saj.

Ndërkohë, pak ditë më parë Gjykata e Kukësit ndryshoi masën e sigurisë për këngëtaren nga ‘arrest shtëpie’, në ‘arrest me burg’ për shkak se Fjolla është arratisur. /Revista.one/