Eri Aga i “Për’puthen” puthet me bionden e emisionit të dashurisë në Kosovë

Eri Aga i “Për’puthen” puthet me bionden e emisionit të dashurisë në Kosovë

April 28, 2021 0

Eri Aga i “Per’puthen” është parë në shoqërinë e një vajze bjonde teksa ata shkëmejnë puthje. Bëhet e ditur se vajza në foto është Ina Muriqi, konkurrente tek emisioni i dashurisë në Kosovë, “It’s my Love”, sipas “Mega News”.

Ndërkohë dyshja akoma nuk ka reaguar pas publikimit të këtyre imazheve.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga edhe pse dy muaj më parë u përjashtua nga programi.

Gjithçka nisi si pasojë e një situate mes Erit dhe Dorit, pasi dy djemtë u bënë pjesë e një sherri së bashku.
Gjatë hyrjes së Dorit në emision, ai u prit jo shumë ngrohtë nga konkurrentët e “Për’puthen”.

Dy djemtë u kapën fillimisht me fjalë dhe jashtë studios situata precipitoi në dhunë fizike, ndërsa pamjet u publikuan në emision.

revista.one/