Është në muajin tetë të shtatzënisë, por palestrës nuk i ndahet

Është në muajin tetë të shtatzënisë, por palestrës nuk i ndahet

March 2, 2021 0

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Megjithëse këngëtarja ndodhet në muajin e tetë të shtatzënisë, kjo nuk e ka detyruar të lërë palestrën.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria. Përmes disa videove në Instastory, Afërdita dhe bashkëshorti i saj kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së bebit.

“Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj. Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek u martuan në Miami në 2018, në një ceremoni luksoze me shumë të ftuar.

/revista.one/