Fansi hyn në ‘video-live’ me Bebe Rexhën dhe i nxjerr organin gjenital

Fansi hyn në ‘video-live’ me Bebe Rexhën dhe i nxjerr organin gjenital

March 5, 2021 0

Bebe Rexha ka nxjerrë këngën e saj më të fundit e titulluar “Sacrifice”, dhe po pritet shumë mirë nga publiku. Ndërkohë këngëtarja shqiptare ka gjetur pak kohë që të komunikojë me fansat e saj nëpërmjet një video-live.

Shumë ndjekës kishin mundësinë që të futeshin dhe të bisedonin me këngëtaren, mirëpo një prej tyre e teproi dhe mesa duket ishte në vendin e gabuar. Një situatë shumë e sikletshme për të, pasi ai bëri një veprim të turpshëm.
Fansi i tregoi këngëtares organin gjenital, ndërsa ajo u tmerrua dhe bërtiti menjëherë sapo e pa. Në ato moment ishte dhe e ëma e Bebes e cila në video komentoi: TURP!