Fatjoni dhe Fifi, a ka diçka më tepër se shoqëria mes tyre?

Fatjoni dhe Fifi, a ka diçka më tepër se shoqëria mes tyre?

March 23, 2021 0

Fifi dhe Fationi shfaqen shumë të afërt në videoklip, ndaj kjo i ka bërë fansat të dyshojnë nëse mes tyre mund të ketë diçka më shumë sesa thjesht një bashkëpunim.

Një ndjekës e pyeti Fifin nëse kishte diçka mes saj dhe Fatjonit. “Cfarë e ke Fationin, përveçse pjesëmarrës në videoklip?” e pyeti ai.

“E kam thjesht shok dhe e falenderoj shumë që ka qenë pjesë e projektit që po nxjerrr. Faleminderit toto.”- ka shkruar ajo.

Fationi do jetë protagonist në klipin e ri të këngëtares që mban titullin “Maniac”. Ky projekt është përfolur shumë. Pak kohë më parë ajo u përfol se është në një marrëdhënie me ish-konurrentin e “Për’puthen”, Fation Kuqari. E gjithë kjo nisi pasi Fifi u shpreh në “Shiko kush luan”: “Jam e lidhur me Fation Kuqarin”.

/revista.one/