Bearti flet për herë të parë për ndarjen nga Tea Trifoni

Bearti flet për herë të parë për ndarjen nga Tea Trifoni

March 23, 2021 0

Bearti ka konfirmuar ndarjen publikisht, duke u përgjigjur:

“Po, është e vërtetë”, por s’ka treguar asnjë detaj më tepër.

Gjithçka nisi pas udhëtimit të tyre në Turqi.  Tean dhe Beartin i shoqëruan edhe mamaja e motra e këtij të fundit, si dhe motra e Teas dhe shoku i saj i ngushtë.

Tea tregoi në InstaStory që nuk ishte e lumtur dhe nuk e kishte festuar ditëlindjen, pasi mendonte se ditëlindjet e saj ishin të mallkuara.

Tea publikoi një tjetër postim i cili shkruante “Bëje veten të lumtur.”

Pas kësaj u “kundërpëgjigj” Bearti, i cili publikoi në InstaStory replikën:

Si një Akrep, njerëzit s’e kuptojnë sa i sjellshëm je. Bëhesh i pamëshirshëm vetëm kur njerëzit të marrin për të mirëqenë.”