Fjolla Morina, jetë luksi në arrati dhe merr ‘truprojë’ aktorin e famshëm të filmave aksion

Fjolla Morina, jetë luksi në arrati dhe merr ‘truprojë’ aktorin e famshëm të filmave aksion

March 13, 2021 0

Fjolla Morina po kërkohet nga policia shqiptare dhe ajo e shtetit të Kosovës, pasi akuzohet jo vetëm për “trafik armësh”, por edhe për “thyerje të masës së sigurisë”, pasi ishte në “arrest shtëpie” në Kukës.Pak ditë para se të zhvilloheshin zgjedhjet në Kosovë, ajo u arratis nga shtëpia në Kukës dhe u largua në drejtim të paditur, për të votuar për Albin Kurtin, për të festuar Shën Valentin dhe për të “sfiduar” policinë që po e kërkon me qiri.Martesën e bënë publike pak ditë më parë, ndërsa së fundmi ajo ka gjetur “truprojën” më të ri.Ai është Steven Seagal, aktori i famshëm i Hollivudit, pjesmarrës në shumë filma aksion. Siç edhe vetë Fjolla shkruan në Instastory, i ka thërritur dhe ai e ka pyetur nga është, ndërsa këngëtarja me krenari i ka thënë se është nga Shqipëria.


/revista.one/