Floriana Garo nis punën si zëdhënëse e Bashës

Floriana Garo nis punën si zëdhënëse e Bashës

March 10, 2021 0

Floriana Garo ka bërë sot daljen e parë zyrtare si zëdhënëse dhe ju është drejtuar të gjithëve me një mesazh. Floriana ka publikuar në Instagramin e saj një foto nga selia, teksa shfaqet para podiumit duke folur.
“Krenare të jem zëdhënëse e fushatës së Partisë Demokratike! Faleminderit për mbështetjen”, ka shkruar Floriana përkrah fotos së saj. Garo jeton me familjen më Zvicër dhe është kthyer enkas për fushatën e PD-së. /Revista.one/