Fotot që ngjallën dyshime/ Mbrojtësi i Shqipërisë në lidhje me presidenten e klubit kroat?

Fotot që ngjallën dyshime/ Mbrojtësi i Shqipërisë në lidhje me presidenten e klubit kroat?

June 23, 2022 0

Mbrojtësi i Kombëtares Ardian Ismajli ka zgjedhur shtetin fqinj, Greqinë për të pushuar. Dhe nuk është vetëm. Raportohet se futbollisti është i shoqëruar nga e dashura e tij, Matea Beslic, e cila është presidentja e klubit të femrave në Kroaci, ZNK Hajduk Split.

Bëhet me dije se dyshja janë njohur gjatë periudhës 4 vjeçare kur Ardiani ishte pjesë e ekipit të Hajdukut. Por, deri më tani nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga palët.

revista.one/