Futbollisti i Realit, në një video me reperen shqiptare

Futbollisti i Realit, në një video me reperen shqiptare

March 18, 2021 0

Futbollisti i Realit të Madridit, Vinicius Junior nuk dorëzohet lehtë per reperen nga Kosova, Tajna.

Pas një video-live që kishte paralajmëruar Tajna, Vinicius Junior i ishte bashkuar kësaj videoje Live dhe i kishte komentuar me një “e-moji”.

Nuk dihet ende nëse këngëtarja nga Kosova me yllin e madrilenëve kanë diçka së bashku, por këto komente duket sikur midis tyre ka lindur diçka.