“Gjoksin e ke real apo fake?”, Tayna habit fansat me përgjigjen

“Gjoksin e ke real apo fake?”, Tayna habit fansat me përgjigjen

March 4, 2021 0

MëReperja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale ku shpesh poston foto dhe video nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Sot ajo ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instastory, ku ka bërë habi një prej përgjigjeve të saj. Një fans e ka pyetur nëse e ka gjoksin real apo të bërë, dhe ajo i është përgjigjur: Janë realë dhe i djathti është pak më i madh se i majti. /Revista.one/