‘Ti je ai që më plotëson’, Dafina Zeqiri tregon çfarë di të bëjë i dashuri

‘Ti je ai që më plotëson’, Dafina Zeqiri tregon çfarë di të bëjë i dashuri

March 5, 2021 0

Këngëtarja Dafina Zeqiri publikoi disa foto nga bashkëpunimi me Ylli Limanin, ku shfaqej e veshur me një kostum të bardhë dhe krahas tyre shkruante: Ti je ai që më plotëson.

Por pas këtij postimi, Dj Geek nuk hezitoi t’i përgjigjej Dafinës, duke shkruar: E di, teksa e shoqëron me një emoji me zemër të kuqe.
Dafina nuk është ndalur me kaq, pasi ajo ka postuar në InstaStory një foto ku tregon një pjatë me ushqim të përgatitur nga partneri i saj.

“Një Dj që di të gatuajë”- shkruar Dafina Zeqiri krahas fotos.