Hidhet shorti i UEFA-s: Dy gjigantët vihen përballë

Hidhet shorti i UEFA-s: Dy gjigantët vihen përballë

February 26, 2021 0

U hodh në Nyon të Zvicrës shorti për fazën e 1/8-ave në UEFA Europa League.

Goglat kanë vënë përballë dy prej emrave më të mëdhenj të futbollit europian dhe botëror, Manchester United dhe Milan.

Tottenham do të përballet me ballkanasit e Dinamo Zagreb, ndërsa Arsenal me ata të Olympiacos.

/revista.one/