Ilnisa publikon foton teksa Meritoni e puth, gazetarja: Përgjithmonë dhe përngaherë

Ilnisa publikon foton teksa Meritoni e puth, gazetarja: Përgjithmonë dhe përngaherë

June 11, 2024 0

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe. “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

revista.one/