Ish-konkurrenti i “Për’puthet” ndalohet nga policia në rrugë

Ish-konkurrenti i “Për’puthet” ndalohet nga policia në rrugë

March 15, 2021 0

Fation Kuqari është ndaluar nga policia në rrugën “Bardhyl”.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shfaqet në disa disa foto dhe video të publikura nga TV Syri. Ai duket brenda një makine luksoze teksa ndalohet nga policia.

Fatjoni akoma nuk ka reaguar në lidhje me këtë incident.

Pas largimit nga emisioni, tërhoqi vëmendjen një lidhje e ngushtë mes tij dhe Fifit. Këta të dy u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbulua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit.