Kiara Tito, elegante dhe me stil në fotosesionin e ri

Kiara Tito, elegante dhe me stil në fotosesionin e ri

September 9, 2023 0

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Kiara Tito së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri, me anë të të cilit ka marrë vëmendje me fustanet e veçanta dhe linjat trupore.

Ajo shfaqet në veshje të ndryshme në setin e realizuar nga fotografi Klevin Halili. Komplimentet ndërkohë nuk munguan në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Prezantuesja shqiptare momentalisht është shumë e kërkuar në fushën e modelingut për shkak të famës së madhe që ka arritur.

revista.one/