Luana bën “Një ikje të shkurtër” për të kalëruar

Luana bën “Një ikje të shkurtër” për të kalëruar

March 28, 2021 0

Luana Vjollca ka zgjedhur një kalë për të shkuar larg qytetit. “Një ikje shkurtër”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është fotografuar duke kalëruar.

Veshja e Luanës ishte kryesisht e zezë, kurse flokët dhe makijazhin i kishte të realizuara në mënyrë profesionale.

Luana gjithmonë ka ofruar pamje nga përditshmëria, ndërsa edhe udhëtimet e saj nuk janë të rralla. /revista.one/ Luana Vjollca ka zgjedhur një kalë për të shkuar larg qytetit.