Luana është kjo? Me ngjyrën e vezëve bëri flokët për Pashkët

Luana është kjo? Me ngjyrën e vezëve bëri flokët për Pashkët

April 4, 2021 0

Sot (e diel) për Festën e Pashkëve, prezantuesja e njohur Luana Vjollca tregon se është transformuar në flokë ngjyrë portokalli.

“Këtë vit në vend që të ngjyrosja vezët, ngjyrosa flokët. Gëzuar Pashkët”, ka shkruar ajo.

Siç nuk është shfaqur asnjëherë, Luana duket në formë të mahnitshme edhe me këtë ‘look’ të ri.

Ajo eksperimenton shpesh me flokët dhe njihet si njëra prej vajzave më të guximshme në showbizin shqiptar.

Luana këtë kohë ka bërë një pauzë nga ekrani e po ashtu edhe nga karriera muzikore.