Marina Vjollca merr urim për ditëlindjen edhe nga Getoar Selimi

Marina Vjollca merr urim për ditëlindjen edhe nga Getoar Selimi

May 17, 2021 0

Getoar Selimi zgjedh fjalet ne urimin e ditelindjes per Marina Vjollcen. “Disa njerëz lexojnë libra për të kuptuar se çka është dashuria. E gjitha çka unë duhet të bëjë është shikoj në sytë e ty. Urime ditëlindjen gruaja ime”, ka shkruar Getoari.

Fotografia që ai kishte ndarë me fansat e shfaqte atraktive moderatoren, e cila kishte të veshur një fustan të zi.

Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca, gjatë ditës së sotme (e hënë) feston ditëlindjen e 31-të.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, derisa shumica e fansave i uruan ditën e veçantë.

Getoari dhe Marina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në nëntor të vitit 2017. 

revista.one/