Më në fund Enca bën pozën e preferuar në një pishinë në Dubai

Më në fund Enca bën pozën e preferuar në një pishinë në Dubai

April 21, 2021 0

Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar asetet e saj nga pishina në Dubai

Këngëtarja shqiptare ka disa javë që është në “qytetin e mëkateve” të Lindjes, Në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Enca ka shfaqur gjoksin e saj ndersa shfaqet duke bërë poza në një pishinë.

Gjate qendrimit ne Dubai Enca ka takuar disa njerez te njohur dhe personalitete.

Ajo ka theksuar një moment kulminant ku mesa duket ka pasur rastin që së fundmi, të ulet në të njëjtin lokal me mundësin e njohur, Conor McGregor.

“Unë dhe Conor McGregor rastësisht ulemi pranë njëri-tjetrit. E dua Dubain”, shkroi ajo.

Me heret, ajo publikoi disa fotografi të reja, nga vizita në një prej kopshteve më të famshme zoologjike të Dubait, “Fame Park”. Ky park është në pronësi të sheikut Saif Ahmad Belhasa.

Në fotografitë e publikuara në llogarinë e saj zyrtare, ka pozuar pranë kafshëve. Ajo ka pozuar afër deveve, arinjve e gjarpërinjve të zbutur të kopshtit. Në dy imazhe është shfaqur gjatë takimit me CEO-n e kopshtit zoologjik. Ajo e ka falënderuar publikisht.

“Unë i dua kafshët! Kisha këtë përvojë të mrekullueshme. Faleminderit që na prite, Saif Ahmad Belhasa! Cila kafshë është e preferuara juaj?”, ka shkruar ajon në mbishkrimin e fotografive.

Aq shume i kane shijuar keto pushime sa nje ditte shkroi se nuk donte te kthehej me nga Dubai,, por do te jetonte atje. /revista.one/