Modelja Vildane Zeneli ka 663 mijë ndjekës, pozon nga plazhi

Modelja Vildane Zeneli ka 663 mijë ndjekës, pozon nga plazhi

April 21, 2021 0

Vildane Zeneli ndiqet nga më shumë se 663 mijë njerëz ne Instaggram. Modelja kosovare ka vazhduar me paraqitjet e saj provokative; Ndoshta kjo eshte asrsyeja e popullaritetit te rritje. Gjjithsesi, ajo nuk mbetet pas si profesioniste. Vildane po vazhdon të jetë shumë e angazhuar dhe mjaft e kërkuar në fushën e modelingut në Amerikë.

Se fundi, ajo ka postuar disa foto nga plazhi, ndersa tregon gjoksin e saj.

Vildane ka të veshur bikini të kaltra nderkohe ka bërë selfie të cilat më vonë i ka postuar në Instagram. Ne pamjen e saj ka detaje ekzotike te nje bukurie te eger. /revista.one/