Vesa?! Nuk do ta besoni se kush është kjo vajzë që luan në baltë…!

Vesa?! Nuk do ta besoni se kush është kjo vajzë që luan në baltë…!

March 29, 2021 0

Vesa Luma ka ndërtuar jetën prej vitesh në Zelandë të Re së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Big Basta dhe djalin e tyre të vetëm, Lian.

Vesa Luma, po shijon kohën e nxehtë në Zelandë teksa së fundmi ka vizituar ‘Hell’s Gate Spa’ në Rotorua.

Ajo është shfaqur e mbuluar tërësisht në baltë, teksa ka vënë më në fokus pjesën e sipërme.

Bukuroshja shqiptare duket në top formë në bikini të zeza, ku shfaqet e shtrirë duke marrë ca rreze dielli.

“Duke kërcyer lart e poshtë në pellgun me baltë”, ka shkruar ajo./revista.one/