Oriola Marashi dhe Eros Grezda, me maskë para pasqyrës

Oriola Marashi dhe Eros Grezda, me maskë para pasqyrës

March 27, 2021 0

Çifti i njohur, Oriola Marashi dhe Eros Grezda, janë tejet të pëlqyer nga audiencën e gjerë.

Dyshja shpesh shfaqen së bashku në postime të ndryshme, duke u pritur mirë nga fansat e tyre.

Në një postim të fundit që ka bërë modelja Oriola Marashi, dyshja u shfaqën duke marrë poza para pasqyrës.

 Të dy duken të veshur me plot stil, ndërsa përkundër Oriolës, Erosi ishte parë duke mbajtur maskë mbrojtëse.

Pozat e marra nga ashensori u pëlqyen shumë nga ndjekësit, të cilët i komplimentuan çiftin e dashur.