Oriola Marashi provokon duke modifikuar veshjen e murgeshave për Halloween

Oriola Marashi provokon duke modifikuar veshjen e murgeshave për Halloween

November 1, 2022 0

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka festuar mbrëmjen e së hënës festën e famshme të Halloweenit. Ajo ka zgjedhur një maskim shumë interesant për këtë festë, të cilin e ka bërë të ditur për fansat përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Marashi ka vendosur që në këtë Halloween të vishet si një murgeshë, por me disa modifikime të cilat i nxjerrin në pah edhe pjesën e saj sensuale.

Bukuroshja ka pozuar me një cigare në dorë në poza të ndryshme, të marra në një dhomë hoteli.

“Rri në gjunjë”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet e marra nga ndjekësit, shumë nga të cilët i kanë komentuar fotografitë si mjaft provokuese. 

revista.one/