Parashikimi i fatit sipas yjeve dhe Hënës, horoskopi 15 maj 2021

Parashikimi i fatit sipas yjeve dhe Hënës, horoskopi 15 maj 2021

May 15, 2021 0

Hëna është disonante dhe fton të flisni vetëm nëse është e nevojshme. Në punë dëshironi të ndryshoni ajrin dhe të kërkoni qëllime të reja.

Demi

Binjakët

Ata që janë ndarë do të mund të fillojnë të jetojnë në një mënyrë paqësore! Ka shqetësime në punë, ju ende duhet të rikuperoheni nga viti 2020.

Gaforrja

Në këto ditë dëshira për të dashur kthehet të jetë protagoniste. Në punë, vlerësimi i situatave është i rëndësishëm, edhe nëse shumë gjëra vihen në dyshim.

Luani

Ne ju kërkojmë të jeni të kujdesshëm në dashuri, fundjava sjell eksitim. Në punë do të duhet të përballeni me disa probleme.

Virgjëresha

Këto janë ditë që sjellin disa dyshime, Jupiteri është në anën e kundërt. Në punë nuk dini nëse duhet të vazhdoni kështu apo të rivlerësoni gjithçka dhe të filloni nga e para.

Peshorja

Kjo fundjavë sjell disa shqetësime për çiftet më të vendosura. Në punë, krijimtaria mbështetet, por përpiquni të vëzhgoni para se të veproni.

Akrepi

Periudha nuk duket më e mira për ata çifte që tashmë kanë pasur probleme në fillim të vitit: Hëna megjithatë tani është e favorshme. Ndërsa punoni për çështje të pazgjidhura, do t’ju duhet të përballeni me guxim!

Shigjetari

Hëna nuk është më e kundërt dhe në dashuri është një pikënisje e mirë. Në punë, nëse do të kishte vështirësi, tani mund të fillojmë përsëri me optimizëm.

Bricjapi

Fundjava është mjaft e diskutueshme për ndjenjat: asgjë serioze. Në punë, mund të jeni duke zgjidhur probleme ligjore gjatë javëve të ardhshme.

Ujori

Venusi në një aspekt pozitiv vazhdon një periudhë të mirë për çiftet dhe për takimet. Në punë, nëse jeni duke pritur për konfirmim, është një periudhë premtuese.

Peshqit

Mërkuri është disonant dhe mund të krijojë pavendosmëri të bukura në dashuri: kini kujdes nga tradhtitë! Në punë, kohët ndryshojnë dhe këshillohet të shmangni teprimin e tij.