Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 17 maj 2021

Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 17 maj 2021

May 17, 2021 0

Ky është parashikimi i Horoskopit sipas Paolo Fox,

Dashi

Është më mirë të përballeni me një problem dashurie por vetëm pasdite. Në punë, ka ardhur koha të përfshiheni.

Demi

Një periudhë si kjo për dashurinë: është koha që marrëdhënia juaj të kthehet në rrugën e duhur. Në punë këto ditë do të jeni në gjendje të përballeni me gjërat dhe të jeni të suksesshëm.

Binjakët

Sot ju jeni paksa i mërzitur në mëngjes, por pasdite rikthehet dëshira për dashuri. Në punë, nëse ka probleme ekonomike, lajmet e mira mund të vijnë.

Gaforrja

Hëna është e favorshme, nëse ka pasur probleme mund t’i kapërceni ato. Në punë ka të ngjarë që të keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar jetën tuaj, të bëni gjëra të reja: ndërkohë, sot filloni duke përfituar nga mëngjesi.

Luani

Nëse zemra juaj është vetëm, kalimi i Hënës do të sjellë disa përfitime. Në punë, njerëzit e pjekur do të duhet të kujdesen për pensionet ose likuidimet.

Virgjëresha

Merrni me kujdes marrëdhëniet e reja, do të duhet pak kohë para se ta lini të shkojë. Në punë, aktiviteti është i ngadaltë, mbase disa projekte duhet të braktisen.

Peshorja

Hëna nuk është tashmë kundër. Priten marrëdhënie interesante me Luanin dhe Ujorin. Në punë është gjithashtu një ditë e përshtatshme për projekte të reja.

Akrepi

Në këto ditë, besimi do të kthehet, edhe nëse periudha më intensive do të mbërrijë në qershor. Në punë, jo gjithçka është e qartë, unë rekomandoj kujdes me kolegët.

Shigjetari

Në çift ka gjëra që nuk shkojnë mirë, me Jupiterin e kundërta, dëshira për t’u ndarë mund të vijë në mendje gjithashtu. Në punë Jupiteri ndërthur disa vonesa.

Bricjapi

Hëna është akoma e kundërt por do të kthehet e favorshme pasdite. Në punë, jo gjithçka përshtatet së bashku, por ju jeni një person që arrini të bëni mrekulli.

Ujori

Ka një mosmarrëveshje të vogël në dashuri pasdite, madje të hënën dhe të martën përpiquni t’i mbani gjërat të qeta. Në punë, ka nga ata që duhet të reflektojnë.

Peshqit

Nëse keni përjetuar një ndarje tani mund të largoheni edhe nëse jeni të kujdesshëm! Është pak ditë e diskutueshme për punë, mos merrni vendime për të cilat mund të pendoheni. /Noa