Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 4 Maj 2021

Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 4 Maj 2021

May 4, 2021 0

Dashi

Sipas vendosjes së yjeve, ndjenjat mes jush  dhe partnerit tuaj do të ftohen. duhet të mundoheni më shumë për të  argëtuar njëri-tjetrin. Beqarët ndihen më dinamik se më parë dhe do të flirtoni gjatë gjithë kohës.  Jeni shumë mos besues ndaj kolegëve or nuk duhet të jetë gjithmonë kështu.

Demi

Gjithçka është e errët në marrëdhënien që ju ndodheni aktualisht. Beqarët do të mbesin vetëm në fazën e flirtimit. Stresit tuaj do ti vijë fundi sepse ju po merrni situatën nën kontroll. Jeni në prag për të kërkuar një punë të re.

Binjakët

Do ta shijoni shumë këtë ditë nën praninë e partnerit. Beqarët do të dëgjojnë disa lajme për dikë që jeni njohur më përpara. Uji është miku më i mirë për shëndetin. Një projekt në punë do të ecë përpara.

Gaforrja

Keni vizion të ndryshëm nga partneri por sot do të ndani ide të njëjta. Beqarët nuk duhet të presin një telefonat nga ish i dashuri i tyre. Bëni një jetës më të shëndetshme. Guximi dhe arritja juaj mund t’ju çojnë drejt suksesit, përveç nëse ndërroni mendje në minutën e fundit.

Luani

Jeni shumë të zënë por do të gjeni kohë dhe për partnerin tuaj. Beqarët kanë vetëbesim dhe mund të nisin një lidhje serioze. Shëndeti është shumë mirë.  Kini kujdes nëse shefi juaj ju ngre në detyrë, nuk është gjithmonë një gjë e mirë.

Virgjëresha

Të dy ju do të jeni shumë krenarë për ti kërkuar falje njëri- tjetrit, por njëri duhet ta bëjë. Beqarët mund të ndihen disi të zhgënjyer. Shëndeti juaj ka nevojë për një pushim. Pengesat që do të keni në punë do ti ktheni si mundësi të reja.

Peshorja

Një seri argumentash të cilat do të bëhen më të vërtet serioze. Beqarët për shkak të një presioni do detyrohen të jetojnë përsëri një situatë të dhimbshme. Shëndeti është shumë mirë. Në punë do të keni disa debate dhe ju do  të jeni përgjegjës.

Akrepi

Këtë fillim muaji marrëdhënia juaj do të nisë një etapë të re. Beqarët do të eksplorojnë gjërat e reja në horizont. Jeni në humor shumë të mirë. Në punë do të keni disa sfida por do ja dilni.

Shigjetari

Ju dhe partneri juaj do të kënaqeni duke planifikur pushimet së ubashku. Beqarët janë në një humor shumë të mirë dhe do e kenë më të lehtë kontaktin me njerëzit e tjerë. Në punë do të keni mundësi për të negociuar.

Bricjapi

Do të ndiheni disi xheloz për partnerin tuaj por do të lehtësoheni kur të kuptoni që nuk ka asnjë gjë. Beqarët kanë dikë përballë me luhatje humori dhe nuk e dini deri sa do i duroni. Nëse kujdeseni mirë për trupin tuaj, atëherë trupi juaj do të kujdeset mirë për ju në këmbim. Dikush do përpiqet t’iu rrëzojë por merrni forcat.

Ujori

Ankesat do të vrasin romancën që mund të ndodhte sot mes çifteve. Beqarët duhet të thonë dhe po, do jetë më e mira për ju. Kështu vazhdoni ndaj kujdesit të shëndetit. Mund të kaloni nga të qenurit student në te qenurit mësues.

Peshqit

Një ditë normale do të jetë kjo për çiftet. Beqarët do të jenë si magnet për këdo që do të takojnë sot. Shëndeti është në rregull.  Jeni në rrugën e duhur drejt një karriere të mirë.