Parashikimi i yjeve për ju sot, njihuni me horoskopin e së hënës

Parashikimi i yjeve për ju sot, njihuni me horoskopin e së hënës

April 5, 2021 0

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Do të keni yjet në krah dhe gjithashtu Venusin. Sa i përket dashurisë, nëse partneri juaj është larg, ju filloni ta pëtjetoni situatën keq.Nëse jetoni me parterin, atëherë organizoni diçka të këndshme. Në punë, gjërat janë në rregull.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Venusin do ta keni të hënën në krah, gjë që do ju bëjë të parezistueshëm ndaj partnerit tuaj. Në punë ky është një moment i rëndësishëm për financat. Ato do të përmirësohet gjatë diteve të ardhshëm. Thjesht përpiquni të mos jeni shumë argumentues.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ju jeni në një situatë të mirë dhe pozitive astrologjike dhe do të mbetet kështu deri në verë. Sa për dashurinë, ju mund të keni një kohë të këndshme me partnerin tuaj nëse historia juaj po shkon mirë. Për ata në krizë, dyshime të mëtejshme po vijnë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Këto ditë do të duhet të merrni shumë vendime të rëndësishme në lidhje me ndjenjat dhe familjen. Mendoni, por edhe me një dozë të mirë autokritike.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ju duhet të rrethoheni me njerëz që ju duan. Gjërat në dashuri nuk shkojnë shumë mirë për shkak të Marsit dhe Saturnit në kundërshtim. Miqësitë do të jenë në gjendje t’ju japin mbështetjen e duhur

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Ju ende duhet të përpiqeni të rezistoni për ditët e ardhshme. Ata që janë afër jush po vuajnë shumë në këtë periudhë. Pra, presin ndihmë prej jush. Dita është gjithë përfshirëse drejt partnerit.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Një ditë shumë pozitive dhe me fat ju pret pavarësisht periudhës në të cilën ndodhemi. Java është inkurajuese, por do të jetë veçanërisht në fund të prillit. Do të përjetoni një gjendje interesante për ndjenjat.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë në të cilën do të gjesh optimizëm dhe pozitivitet. Në dashuri do të jetë një ditë argëtuese me partnerin tuaj. Sidoqoftë, në familje, jini të kujdesshëm për të mos ushqyer një grindje që ishte tashmë atje në një gjendje latente.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Do të jetë dita e duhur për të zgjuar pasionin dhe për çiftet që janë bashkë për një kohë të gjatë. Kjo është një ditë e mirë për të folur përsëri për dashurinë dhe për të zgjuar një ndjenjë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Falë Venusit në aspekt të mirë do të ndiheni në paqe me botën. Do të kënaqeni edhe me gjërat e vogla. Mbajeni veten të zënë në një farë mënyre për të kaluar karantinën më paqësisht.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

E hëna do të shënohet nga dashuria që njerëzit ndiejnë për ju. Kjo do të jetë si në familje ashtu edhe me partnerin tuaj dhe do t’ju ndihmojë të ndiheni shumë më mirë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Gjatë këtyre ditëve ju po reflektoni shumë. Disa prej jush po e gjejnë veten duke menduar për një dashuri të vjetër. Mund të ketë gjithashtu një kthim prapa. Mund të rivlerësoni gjithashtu një histori ose një miqësi.