Pas klipit, Melisa dhe Andi ia kthejnë hapur dashurinë njëri tjetrit

Pas klipit, Melisa dhe Andi ia kthejnë hapur dashurinë njëri tjetrit

May 1, 2021 0

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi Shehu dhe Melisa Lleshi konfirmuan lidhjen në videoklipin e ri të saj, “Leje”.

Ky projekt arriti 1 milion klikime brenda 24 orëve dhe për të festuar këtë arritje, Melisa ndau në Instagram një foto me Andin, duke i treguar botës sa shumë e do.

“S’di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës, apo për faktin që tani mund t’i tregoj botës sa shumë të dua. Oh prit, ndoshta vetëm për këngën, pasi ti je bota ime.”- shkruante ajo.

Pas këtij konfirmimi kaq të bukur të lidhjes, ka ardhur edhe komenti i Andit.

Ai ia ka kthyer dashurinë partneres ‘me të njëjtën monedhë, duke i komentuar krahas fotos së tyre:

“Të dua! Jam shumë krenar për ty zemra ime.”

revista.one/