Pas nënës, Tea prezanton babain, zbulon porosinë e tij mbi dashurinë

Pas nënës, Tea prezanton babain, zbulon porosinë e tij mbi dashurinë

April 14, 2021 0

Tea Trifoni, ish-konkurrentja e njohur e emisionit “Per’puthen” ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit, të cilëve u ka ngritur një pyetje:

“Nëse do të jeni në një dhomë me të gjithë njerëzit që keni njohur në jetë, cilin person do të zgjidhnit?”, ishte pyetja që ajo u drejtoi ndjekësve.

“Faleminderit që më bëre të kuptoj se familja është gjëja më e rëndësishme në të gjithë jetën”, i ka shkruar nje prej admiruesve te saj.

Ne krah te këtij mesazhi, Tea ka publikuar një pjesë të bisedës me babain e saj në “Whatsapp”.

“Tea nuk ju do asnjë më shumë se babi e mami”, i ka shkruar i ati.

Pak dite me pare, Tea beri te njohur per ndjekesit e saj edhe mamane, nje foto te se ciles e shperndau ne rrjet.

Nderkohe, në rrjete sociale qarkulloi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë. Për më tepër dyshimet u shtuan pasi Tea vendosi ta fshinte këtë video nga llogaria e saj. Me pas Tea dhe shoku i saj sqaruan se jane thjesht miq te mire.

revista.one/