Jashtë “Për’puthen”/ Antonela kapet mat në makinën e Fation Kuqarit (video)

Jashtë “Për’puthen”/ Antonela kapet mat në makinën e Fation Kuqarit (video)

April 14, 2021 0

Antonela Berisha filmohet duke hipur në makinën e ish-konkurrentit, Fation Kuqari. Ne video duket momenti kur ai e pret Antonelën derisa ajo futet në makinë dhe më pas largohen së bashku.

Asnjëri prej të dyve s’ka reaguar ende lidhur me këto pamje. Nga ana tjetër, Antonela po vazhdon njohjen e takimet me Atdheun. Ishte ajo e cila nguli këmbë që produksioni ta rikthente sërish në emision.

Nuk është hera e parë që konkurrentët ose ish-konkurrentët kapen mat me njëri-tjetrin, pa iu përmbajtur rregullave të emisionit.

Megjitate takimi me Antonelen i ka bere shume kurioz fansat e tyre. Kjo, pasi Fationi ka qene aktiv ditet e fundit duke nderhyre ne debatet e konkurrenteve te “Pe’rputhen”. Rasti i fundi ishte kur ai kritikoi Andin dhe mori anen e Teas. “Lene pjeshken me koncesion per ca followers me teper”, tha ai ne adrese te Andit.

Pra, cfare po kurdis tani Fationi? Mbetet per t’u pare me pas edhe reagimi i Atdhe Xharavines.

revista.one/