Rita Ora e mahnitshme në klipin e ri “Bang” që e performoi në Australi

Rita Ora e mahnitshme në klipin e ri “Bang” që e performoi në Australi

March 3, 2021 0

Rita Ora po qëndron në Australi, ku është angazhuar si anëtare e jurisë në spektaklin e talenteve “The Voice”.

Së fundi, ajo realizoi intervistë për emisionin “The Tonight Show” të Jimmy Fallon, ku foli për projektin e fundit dhe qëndrimin në Australi.

Ajo dhuroi edhe performancë mahnitëse ‘live’ me orkestër nga Australia, ku interpretoi projektin e ri “Bang”. /revista.one/