Ditëlindja e këngëtares: Mosha është thjesht një numër

Ditëlindja e këngëtares: Mosha është thjesht një numër

March 3, 2021 0

Bukuroshja nga Kosova Leonora Jakupi, mbush sot plot 42 vjeç, por mund të themi hapur se mosha për të përbën vetëm një numër, pasi këngëtarja është një ndër femrat më të bukura të skenës shqiptare.

Në ditën e saj të lindjes, këngëtarja ka marrë urime të shumta, si dhe dhurata të ndryshme nga miqtë dhe të afërmit e saj. Mes dhuratave, Leonora ka marrë një buqetë me lule, të cilën e ka publikuar në edhe në Instastory.

/revista.one/