Rita Ora në lidhje të re me regjisorin? Ja si përgjigjet në intervistë (video)

Rita Ora në lidhje të re me regjisorin? Ja si përgjigjet në intervistë (video)

April 27, 2021 0

Të martën në mëngjes, ylli i muzikës pop, Rita Ora, 30 vjeçe, shmangu me zgjuarsi pyetjet mbi nje lidhje te re dashurie. Ajo u intervistua në “The Kyle and Jackie O Show”, shkruan DailyMail.

Në fund të intervistës, drejtuesi i radios Kyle Sandilands e pyeti Ritën: “Unë e di që nuk doni të flisni shumë për këto gjëra. Po, a jeni në gjendje të ‘vidhni’ të dashurit brenda dhe jashtë artikulacionit tuaj apo po e keni kaq të vështirë?”

Intervista për “The Kyle and Jackie O Show”

Pas një pauze, këngëtarja e hitit “Body On Me” u përgjigj me kujdes. “Unë mendoj për veten se jam thjesht e fokusuar që të të them plotesisht të drejtën”.

Por Rita Ora krijoi tek fansat idene se eshte ne lidhje me Taika Waititi. Kjo ndodhi javën e kaluar kur ajo ndau një foto me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi.

Sipas mediave britanike, dy yjet janë duke “takuar me njëri-tjetrin për më shumë se një muaj”. Behet fjale per kohen qe këngëtarja ka qenë në Sydney për sezonin e ri të “The Voice Australia”.

“Ata kanë qenë një çift që nga fillimi i marsit, por i mbanin gjërat në fshehtësi. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre dinë për marrëdhënien. Ata janë vërtet me njëri-tjetrin”, i tha një burim The Sun.

Javën e kaluar, këngëtarja publikoi një fotografi të Taikas duke mbështetur krahët rreth saj.

Fansat spekuluan se Rita mund të bëhej pjesë e ndonjë projekti filmik të Taikas.

Taika kishte mbajtur në kokë një kapele, duke fshehur pjesërisht identitetin e tij. Rita shkruante në mbishkrimin e postimit: “Kohë të mira, kujtime, gjëra të rastit në telefonin tim dhe ato që dua”. Shkrimi shoqërohej me një emoji në formë zemre.

Çifti i përfolur u panë duke dalë nga një aeroplan privat me Chris Hemsworth, gruan e tij Elsa dhe Matt Damon në Sydney.

Artistët e Hollywood-it po qëndrojnë në Down Under për të xhiruar skena për filmin “Thor: Love and Thunder” përveç Russell Crowe, i cili u pa në një shëtitje me biçikletë me Ritën javën e kaluar.

Sipas The Sun, Rita, 30 vjeçe dhe Taika, 45 vjeç, nuk kanë fshehur se janë së bashku në mesin e miqve të tyre të famshëm. Gjërat mund të bëhen serioze.

revista.one/