Sa vjeç mbushi sot kjo këngëtare? Fotot dhe urimi i motrës

Sa vjeç mbushi sot kjo këngëtare? Fotot dhe urimi i motrës

March 25, 2021 0

Këngëtarja sot mbush 35 vjeç! Nora ruan të njëjtat linja seksi si gjithmonë, sikur ishte 20 vjeç. Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të cilën e ka pritur me urime që në mesnatë..

Urimin më të bukur të ditëlindjes, e bëri motra e saj, Era.

Ajo ka ndarë në InstaStory foto me këngëtaren, ku ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen motrës time të ëmbël ëngjëllore! Je bekim në jetën time. Të dua!”

/revista.one/