“Se po folin për mua”, Ledjana shpërndan një video me Mevlanin

“Se po folin për mua”, Ledjana shpërndan një video me Mevlanin

May 11, 2021 0

Ledjana dhe Mevlani janë takuar dhe vendosën të qëndrojnë bashkë. Konkurrentja ka ndarë një video të tyren në InstaStory, shoqëruar me këngën “Bëji të fala”. Ajo me sa duket ka “përshëndetur” të gjithë ata që thanë se çifti ishte ndarë.

Ajo ka lënë të kuptohet se marrëdhënia me Mevlanin do të vazhdojë jashtë emisionit.

 Dje në Për’puthen u diskutua në lidhje me këtë largim të Ledjanës. Bora Zemani tha se Ledjana u ka kërkuar që të mos jetë më e pranishme në emision, për të reflektuar me veten. Në lidhje me këtë situatë foli edhe Mevlani, i cili u shpreh shumë i zhgënjyer nga veprimet e Ledjanës. Madje ai ngriti dyshimet se Ledjana mund të ketë diçka që nuk dëshiron ta tregojë. Ai kërkoi sinqeritet prej saj.

revista.one/