Surpriza e Libertës, set i ri fotosh pozicion balerine mbi kolltuk

Surpriza e Libertës, set i ri fotosh pozicion balerine mbi kolltuk

March 21, 2021 0

Liberta Spahiu është modele dhe prezantuese e njohur. Ajo drejton emisionin Prive në Klan Kosova.

Këtë radhë, surpriza e Libertës, set i ri fotosh me ngjyra të ndezura dhe pozicion balerine

Liberta Spahiu prezantuesja e famshme shqiptare, sjell fotografi të reja me një paraqitje ekstravagante.

Në imazhet e shkrepura nga Valavisions – Vala Bunjaku, ajo shihet e veshur me pantallona ngjyrë lejla të kombinuara me çizme të kuqe dhe këmishë po ashtu të kuqe.

Fotografitë janë drejtuar nga Vesa Bunajku ndërkaq për pamjen e saj në fytyrë dhe flokë, Liberta iu qëndroi besnike studio Sellmës dhe Kacit.