(Video) Ledjana dhe Mevlani të lumtur, përkëdhelen para Arjanit

(Video) Ledjana dhe Mevlani të lumtur, përkëdhelen para Arjanit

May 12, 2021 0

Ledjana dhe Mevlani kanë rregulluar raportet me njëri-tjetrin dhe duken njësoj të dashuruar si në ato takimet e tyre romantike. Sot dyshja janë takuar me opinionistin e “Për’puthen” Arjan Konomi dhe ky i fundit ka publikuar një video të Ledjanës e Mevlanit.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta me ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video

Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra. Epo këto momente tregojnë shumë dhe Ledjana me Mevlanin duket se po jetojnë momente te lumtura.

revista.one/