Albumi/ Pranverë 2021, kënaqësia e transparenës

Albumi/ Pranverë 2021, kënaqësia e transparenës

February 22, 2021 0

Të bardha para Ditës së Punëtorëve (1 maj)

Jacquemus krijoi silueta maksimale eterike të përshtatshme për të ecur nëpër korridor, ndërsa Khaite dhe Bevza janë gati për një natë në qytet.

MARQUES’ALMEIDA, Khaite, Jacquemus

Bevza, MAJE, STAUD

SERAFINI, CULT GAIA, ALEXIS

caes-store.com, LOVESHACKFANCY, LAUREN WOMAN

HONORINE, MERLETTE, TOVE

SELF-PORTRAIT, Dolce & Gabbana, Tom Ford

Sutjenat më të mira

Sutjenat e pranverës 2021. janë promovimi i bukurisë në këtë sezon. Shkoni për ndeshje me këto veshje që bëri Dolce ose provoni një kthesë të pacipë siç shihet te Tom Ford dhe Rosetta Getty.

MAGDA BUTRYM, Rosetta Getty, SILVIA TCHERASSI

ALEXIS, ERMANNO SCERVINO, FREE CITY

Denim, Black Bralette, KHAITE

STAUD, MACGRAW, JIL SANDER

cosstores.com, CHANNEL, DSquared2

Veshje të lirshme

Bilanci i rrathëve tuaj të sapofituar me pantallonat e gjera të pranverës që mbretëruan në pistat e Channel, Balenciaga dhe Louis Vuitton: pantallonat e gjera për këmbët ishin të stiluara me kamisole të mbështetur në të brendshme. Në Fendi, ato u lustruan, u shoqëruan me jelekë të thurur dhe xhaketa të zvogëluara.

Fendi, DODO BAR OR, VINCE

MIGUELINA, MAX MARA, GANNI

thefrankieshop.com, A.L.C., MIGUELINA

Kënaqësi e tejdukshme

Hiqni shtresat e dendura të dimrit në këmbim të pjesëve të lehta të tejdukshme të pranverës. Stilistë si Dior ndërthurin në veshje sipërfaqe të xhamta, ndërsa Sportmax çiftonte veshje transparente me veshje me mbulesë më të plotë.

DIOR, Miu Miu, Sportmax

ALICE + OLIVIA, CAMI NYC, ALCHEMY

RODARTE, FENTY, GUESS

BAUM UND PFERDGARTEN, ZARA, CINQ À SEPT

MSGM, PASKAL, SELF POTRAIT

/revista.one/