Ana Lleshi i futet muzikës, debuton me këngën “Deal”

Ana Lleshi i futet muzikës, debuton me këngën “Deal”

May 15, 2021 0

“Deal” mban titullin kënga me të cilën debuton ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi.

Ajo ditë më parë kishte paralajmëruar se do të sjellë këngën e re, për të cilën ndjekësit e saj mezi kanë pritur.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e re.

Për instrumentalin e këngës është përkujdesur producenti Marcolino. Ana Lleshi ka falënderuar bashkëpunëtorët për përkushtimin dhe durimin, pasi siç shprehet ajo me modesti, nuk kishte kënduar kurrë më parë.

Tekstin e ka shkruar Foggy, kurse në klip Ana shfaqej tejet tërheqëse me disa veshje të kuruara. revista.one/

Ana-Deal