Andi dhe Princi i dërgojnë lutjet e dashurisë Jasminës, çfarë i shkruajnë

Andi dhe Princi i dërgojnë lutjet e dashurisë Jasminës, çfarë i shkruajnë

March 15, 2021 0

Jasmina ka publikuar në InstaStory, disa video ku dëgjohen dy djemtë teksa repojnë dhe i dedikojnë vargje asaj.Andi Artani: Kjo shkon për Jasminën: Nuk e di ku dole moj ti Jasmina, erdhe dhe më sulmove sikur Hiroshima, kemi pas puthje, kemi pas zhveshje, por ma knaq zemrën kur ta shoh atë buzëqeshje. Ti e din që jam person i përpiktë, por do ta shohim se a do të dalim nga këtu çift.Jam i gjatë si lis, sytë i kam si pis. Jena dalë me vallëzu, ma ke jep një “bejbi kiss”Princ Mile: Cuna erdhi dita që zërin të ma dëgjoni, në CD dhe diskotekë kudo që të shkoni. Ma nxiu jetën mësuesja se shkoja me vonesë, më priste me shkop në dorë, e ngacmoja Jasminën se kisha dashuri. Mësuesja për xhelozi më çonte në drejtori… Më hyri në qejf rakia dhe marijuana, por më shumë nga të gjitha më pëlqente Jasmina që filloi të më jepte mësim privat, nga 69 në 77. Cdo ditë më mësonte një mësim të ri, pa u lodhur më mësonte deri në çmendinë.”Tani fjalën e ka Jasmina.