Djali me dron nga Shqipëria merr duartrokitje nga Mark Zuckerberg

Djali me dron nga Shqipëria merr duartrokitje nga Mark Zuckerberg

March 15, 2021 0

Erad Halili ka ndarë në InstaStory bisedën me krijuesin e rrjeteve sociale, Mark Zuckerberg, i cili i ka shkruar:

“Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente? Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories.Urime”, shkruan Zuckerberg dhe përgëzimin e shoqëron me një emoji duartrokitje.

Erald Halili realizoi një video me bukuritë e Shqipërisë.Ai bëri filmime me dron nëpër të gjithë skajet e këtij vendi, nga Vermoshi në Konispol, për të na kujtuar se sa e bukur është Shqipëria.

Kjo video u bë mjaft virale dhe mori mijëra pëlqime, shpërndarje dhe komente.