Andi i “Për’puthen” bëhet “sheqeri” i Diona Fonës, publikohet videoklipi

Andi i “Për’puthen” bëhet “sheqeri” i Diona Fonës, publikohet videoklipi

April 17, 2021 0

Diona Fona ditën e sotme ka publikuar këngën e re me videoklip të titulluar “Sheqer” në të cilin protagonist është Andi.

Konkurrenti nga Kosova i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Andi Artani, ka qenë njëri ndër personazhet më të përfolura të programit. Madje, ai ka tërhequr vëmendjen edhe të këngëtares, Diona Fona, që ka zgjedhur Andin si model në videoklipin e saj.

Kujtojmë se pas disa javësh pritje, Jasmina u deklarua se është vetëm për Andin në emision. Ky i fundit deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në “Për’puthen”, për t’i vërtetuar asaj se është serioz në njohjen me të.

Ndërsa, Jasmina pasi vazhdoi njohjen me disa djem të tjerë më fund u dorëzua dhe shprehu hapur pëlqimin për Andin.

Vidoklipi “Sheqer” i kengetares Diona Fona